چرا حامی سیستم؟

شرکت حامی سیستم شریف در سال ۱۳۸۸ به عنوان بازوی تخصصی مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف در حوزه خدمات کلان سازمانی توسط برترین کارشناسان آن مرکز که بیش از یک دهه تجربه عملیاتی در حوزه‌های متفاوت نرم‌افزاری و امنیتی داشتند، تأسیس گردید.

مهم‌ترین ملاک کارفرمایان در انتخاب پیمان‌کار حوزه فناوری اطلاعات، اطمینان به دانش فنی، توانمندی اجرایی و پاسخ‌گویی به‌موقع و کارآمد به نیازهای موجود در حوزه عملکرد می‌باشد.

حامی سیستم در سال‌های حضور در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری با سازمان‌های بزرگ اطمینان‌بخش بودن و کارآمدی در پیش‌برد اهداف سازمان‌ها را به اثبات رسانده است.

رمز موفقیت شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، در دسترس داشتن نیروهای متخصص و متعهد از یک‌سو و از سویی دیگر برخورداری از توانمندی کارکرد تیمی در تمامی شرایط اجرایی و عملیاتی است.

راهبری و هدایت هوشمندانه تیم تخصصی، مدیریت توانمندی و تجربیات عملی با هدف رسیدن به عالی‌ترین نقطه در ارائه خدمات

شرکت حامی سیستم شریف با تجربه عملیاتی حضور در پیچیده‌ترین و حساس‌ترین پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات در لایه‌های گوناگون و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از سال ۱۳۷۹، ارائه برترین سطوح خدمات در حوزه‌های کاری مرتبط را سرلوحه خود قرار داده و به لطف خداوند و همت همه همکاران، همواره توانسته است عالی‌ترین مراتب رضایت‌مندی را در مشتریان خود فراهم آورد.