باشگاه فیروزه ای همراه اول

همراه اول (MCI)

طراحی و توسعه
اپلیکیشن موبایل همراه من

پیاده‌سازی برای دو پلتفرم Android و iOS

اپلیکیشن موبایل همراه من، برای دو پلتفرم اندروید و iOS توسط حامی سیستم شریف، طراحی و ساخته شده است. در این اپلیکیشن مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند به خدمات مختلف همراه اول دسترسی داشته باشند. تعدادی از این خدمات عبارتند از:

مشاهده و پرداخت صورت‌حساب پایان‌دوره و میان‌دوره، مشاهده موجودی و خرید شارژ، دریافت گزارش کامل ریزمکالمات و خلاصه کارکرد، فعال‌سازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته‌های نوترینو، مشاهده و فعال‌سازی بسته‌های تخفیفی و هدایا، انتقال اعتبار و افزایش بستانکاری، دسترسی به خدمات غیرحضوری، دسترسی آنلاین به پشتیبانی و ...

در این اپلیکیشن سعی شده است تمامی استانداردهای لازم جهت دسترسی به سرویس‌ها و خدمات همراه من در نظر گرفته شود و مشترکین همراه اول می‌توانند تجربه کاربری مناسبی داشته و در هر زمان و مکان از خدمات همراه اول به راحتی استفاده نمایند.

باشگاه فیروزه ای همراه اول

همراه اول (MCI)

باشگاه مشتریان
اپراتور همراه اول

باشگاه مشتریان همراه اول به نام باشگاه فیروزه‌ای جهت قدردانی از اعتماد مشتریان و تقویت ارتباط بین همراه اول و مشترکین آن ایجاد شده است. تمامی مشترکین همراه اول می‌توانند به صورت رایگان در این باشگاه عضو شده و با انجام اعمالی مانند پرداخت قبض (یا خرید شارژ)، دعوت از دوستان و ثبت‌نام سیم‌کارت جدید امتیاز کسب کنند.

اعضای باشگاه مشتریان همراه اول می‌توانند از این امتیازها برای فعال‌سازی بسته‌های ویژه باشگاه استفاده کنند که این بسته‌ها شامل بسته‌های مکالمه رایگان، پیامک، اینترنت و بسته‌های ترکیبی می‌باشد.

از امکانات ویژه این باشگاه می‌توان به امکان مشاهده امتیازات، مشاهده نمودار امتیازات، تاریخچه امتیازات، آخرین فعالیت‌ها، فعال‌سازی بسته، ارسال دعوت‌نامه به صورت ایمیل برای دوستان، غیرفعال‌سازی مصرف امتیازات، شخصی‌سازی تصویر کاربری و... اشاره نمود.

باشگاه فیروزه ای همراه اول

همراه اول (MCI)

راه‌اندازی و پشتیبانی
سرویس ایمیل سازمانی

امروزه سرویس پست الکترونیک، دبیرخانه مجازی هر سازمان، اداره، نهاد و یا شرکت است. ما بر این باوریم که امروزه صحت عملکرد دبیرخانه مجازی بعضاً فراتر از دبیرخانه حقیقی می‌باشد.

اختصاصی بودن این دبیرخانه به خودی خود متضمن دقت بالا و امنیت آن نیست، اما سرویس پست الکترونیک حامی سیستم علاوه بر امنیت بالا و عملکرد دقیق، امکانات مناسبی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

برخی از خدمات سرویس ایمیل حامی سیستم شریف به شرح زیر می‌باشد:

  • نصب و راه‌اندازی mail server و ارائه پنل مدیریت برای مدیریت کاربران
  • امکان ارسال ایمیل‌های انبوه و امکان ارائه گزارش ارسال و دریافت میزان ایمیل
  • امکان نگه‌داری ایمیل کاربران مورد نظر
  • امکان آرشیو کردن ایمیل‌ها در بازه زمانی دلخواه
  • امکان ارسال ایمیل‌های دریافتی به‌صورت SMS
  • امکان ایجاد ابزار اختصاصی برای جلوگیری از ارسال و دریافت انواع هرزنامه
  • امکان رصد ویروس و استفاده از آنتی‌ویروس به روز شده
  • تعهد برای صحت و در دسترس بودن mail server
  • ایجاد بستر امن و اختصاصی برای ارسال و دریافت ایمیل
  • امکان ایجاد امضای اختصاصی دیجیتال برای هر کاربر
سامانه گلچین و فروش شارژ همراه اول

همراه اول (MCI)

طراحی و توسعه
سامانه‌های فروش سیم‌کارت و شارژ

سریع‌ترین نحوه خرید سیم‌کارت و شارژهای اپراتور همراه اول در درگاه‌های sim.mci.ir - evoucher.mci.ir

سیم‌کارت

سامانه فروش سیم‌کارت همراه اول (گلچین) به آدرس sim.mci.ir یکی از مهم‌ترین سامانه‌های تحت پشتیبانی شرکت حامی سیستم شریف است. کلیه افراد با مراجعه به این سامانه قادر خواهند بود پس از انتخاب سرشماره مورد نظر خود، فهرستی از شماره‌های مختلف را مشاهده نموده و اقدام به خرید شماره دلخواه خود نمایند.

یکی از قابلیت‌های دیگر این سامانه امکان پیگیری سیم‌کارت‌های رزرو یا خریداری شده و همچنین فیلتر نمودن شماره موبایل‌ها براساس شهرستان مورد نظر و سرشماره مربوطه می‌باشد. این سامانه با داشتن عملکردی سریع و مطمئن، کاربران را قادر خواهد ساخت تا بدون مراجعه به دفاتر فروش و طی نمودن مراحل خرید به‌صورت حضوری، سیم‌کارت مورد نظر خود را خریداری نمایند.

فروش شارژ

سامانه فروش شارژ همراه اول در ابتدای سال 95 توسط شرکت حامی سیستم شریف طراحی و ساخته شد. مشترکین همراه اول از طریق این سامانه امکان خرید شارژ در مبلغ‌های متنوع و از طریق درگاه‌های بانکی مختلف را خواهند داشت. یکی از قابلیت‌های آن امکان پیگیری شارژهای خریداری شده از سامانه می‌باشد. همچنین از آنجایی که پیاده‌سازی آن بر روی بستری امن انجام شده است تمامی کاربران در کمال آرامش خیال و بدون نگرانی قادر به خرید شارژ خواهند بود. این سامانه از طریق آدرس evoucher.mci.ir قابل دسترسی می‌باشد.

باشگاه فیروزه ای همراه اول

همراه اول (MCI)

سامانه ترابردپذیری به شبکه همراه اول

سامانه اصلی ثبت‌نام ترابرد (انتقال شماره تلفن) از اپراتورهای دیگر به شبکه همراه اول

ترابرد (MNP) یا انتقال شماره تلفن همراه، قابلیتی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند با یک شماره واحد از اپراتورهای مختلف تلفن همراه استفاده کنند. به عبارت دیگر در صورت وجود این خدمت، کاربران می‌توانند اپراتور خود را بدون تغییر دادن شماره تلفن همراه تغییر دهند. در این  صورت کاربر قابلیت استفاده از تمامی خدمات ارائه شده در اپراتور پذیرا را دارد و همچنین تعرفه پرداختی اپراتور پذیرا برای کاربر اعمال می‌شود. وجود خدمت ترابرد در اپراتورهای تلفن همراه، رقابت در میان اپراتورها را افزایش داده و در نتیجه بهبود کیفیت خدمات ارائه شده با هزینه‌های کمتر را منجر می‌شود.

در راستای عملیاتی شدن این طرح، در تیرماه سال ۱۳۹۵ سیستم یک‌پارچه وب‌سایت اصلی ثبت‌نام ترابرد به شبکه همراه اول به همراه پنل‌های متعدد گزارش‌گیری و مدیریت ترابردها، توسط شرکت حامی سیستم شریف طراحی و اجرا گردید. هم اکنون نیز عملیات پشتیبانی و نگه‌داری اطلاعات این سیستم توسط ما در حال انجام است.