logo
shadowshadow
logologo

شرکت حامی سیستم شریف

بدنه اصلی شرکت در سال ۱۳۷۹ در قالب یکی از کارگروه‌های تخصصی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف ایجاد شد. پس از یک دهه حضور در پروژه‌های ملی و کسب تجربه‌های عملیاتی در حوزه‌های متنوع، در سال ۱۳۸۸ شرکت تحت عنوان حامی سیستم شریف به‌صورت شرکت سهامی خاص ثبت شده و وارد دهه دوم فعالیت‌های خود شد.

تیم حامی سیستم شریف

پذیرش مسئولیت سنگین پروژه‌های نرم‌افزاری دارای میلیون‌ها کاربر با انتخاب برترین متخصصان در حوزه‌های مختلف صنعت فناوری اطلاعات امکان‌پذیر است. پیاده‌سازی ابزارهای مدیریت چابک توسعه نرم‌افزار در حامی سیستم شریف، عالی‌ترین مصداق از کار تیمی در اجرای پروژه‌های ملی را به نمایش گذاشته است.

بیش از دو دهه تجربه اجرایی در ارائه راهکارهای نرم‌افزاری، میزبانی بیش از ۳۰ میلیون کاربر در پروژه‌های مختلف و تداوم پروژه‌ها با کارفرمایان نام‌آشنا، نشانه‌ای از کیفیت بالای خدمات ارائه‌شده توسط تیم حامی سیستم شریف است.

کسب‌وکار حامی سیستم شریف

تمرکز حامی سیستم شریف روی پنج مسیر کسب‌وکاری متمایز است:

  • توسعه نرم‌افزارهای بزرگ‌مقیاس (Large-scale software development)
  • ارائه خدمات پرداخت‌یاری (Internet Payment Gateway)
  • خدمات احراز هویت غیرحضوری (e-KYC)
  • صدور گواهی دیجیتال (CSR)
  • ارائه وب‌سرویس‌های استعلامی از مرکز ملی تبادل اطلاعات (NIX)

چشم‌انداز حامی سیستم شریف

مجموعه فعالیت‌های کسب‌وکاری حامی سیستم شریف درصدد توسعه نرم‌افزارهای کاربردی B2C و یا B2B2C و کسب بیش از ۵ میلیون کاربر طی بازه زمانی ۱۴۰۲ تا ۱۴۰۵ است.

مأموریت حامی سیستم شریف

حامی سیستم شریف خود را متعهد می‌داند تا پیش از پایان سال ۱۴۰۵، علاوه بر فرهنگ‌سازی و گسترش استفاده از ابزارهای غیرحضوری و آنلاین تسهیل‌کننده امور روزمره مردم شریف ایران، با بهره‌گیری از هوش مصنوعی نسل نوینی از خدمات بانکی را به مشتریان حقیقی و سازمانی خود ارائه دهد.